Půjčky pro osvč

Půjčky pro osvč, tedy půjčky pro osoby samostatně výdělečně činné, jsou velice specifickým druhem úvěrů. Nejen z pohledu jejich získávání, ale i z pohledu jejich splácení. Osoby samostatně výdělečně činné často nemůžou poskytnout bance či nebankovní společnosti žádné potvrzení o příjmech. Je to logické. Člověk, který podniká, vystavuje pouze faktury a nemá tak žádný garantovaný pravidelný příjem. Banky tento problém řeší tak, že od OSVČ žádají daňová přiznání. Ale i tady narážejí na problémy.

Vykazování příjmu osob samostatně výdělečně činných (OSVČ)

OSVČ totiž nemusí každoročně vykazovat extra příjmy. A to hned z několika důvodů. Jedním z nich může být skutečnost, že se dané osobě v onom roce příliš nedařilo, nebo například na konci roku do svého podnikání nakoupil investici, která se mu hned objevila v nákladech. Druhý případ při žádání o půjčky pro osvč může být skutečnost, že si daná osoba nějakým způsobem daňově optimalizovala své daňové přiznání. A z toho pak někdo nemusí vyčíst skutečnou výnosnost daného podnikatele. A kvůli tomu jsou často půjčky pro osvč od běžných poskytovatelů nedostupné. Ale řešení tady rozhodně je.

Řešení pro podnikatele

Půjčky pro osvč však existují. Existují totiž půjčky, kde nemusíte dokládat svůj příjem, stačí jen čestné prohlášení, že jste schopen danou půjčku splácet. A je to. Tato půjčka je velice flexibilní, což je pro podnikatele často zcela zásadní parametr. Půjčku je možné získat od 5 000 do 50 000 Kč bez ručitele. Při žádosti se vyplní pouze online formulář. Není potřeba dokládat výpis z registru dlužníků ani jiný doklad bezdlužnosti. Pokud se vám tato půjčka líbí, vyplňte formulář níže a půjčka je vaše. Už nemusíte čekat. Jenom vyplňte online formulář na našem webu a peníze jsou na cestě k vám.

Online žádost o půjčku