Půjčka bez úroku

Půjčka bez úroku vám možná zní trošku podezřele, ale uvědomte si, že ne každá půjčka musí být počítána jako splátka jistiny navýšená o úrok. Některé půjčky jsou koncipovány tak, že se počítá klasicky jistina, tedy částka, kterou obdržíte, a navýší se o předem dohodnutý pevný poplatek. Takové půjčce se pak může říkat půjčka bez úroku, jelikož splátka je složena z jistiny a poplatku. Samozřejmě je možné i u této půjčky přepočítat částky na úroky a RPSN a říci si, jaký je skutečný úrok, ale snazší pro přehlednost je určitě pevná částka. Výsledek je však vždy stejný. Dlužník musí poskytovateli půjčky splatit to, co si půjčil navýšené o nějakou předem dohodnutou částku či úrok. Někdy se také můžete setkat s název první půjčka zdarma. Označuje se tak výhodná nabídka společností, které chtějí usnadnit novým klientům vyzkoušení služby a tak vám nebudou za první půjčku účtovány žádné poplatky.

Jak získat první půjčku zdarma – půjčku bez úroků

Půjčka bez úroku je tedy stejně jako jakákoliv jiná půjčka standardní finanční nástroj, kterým můžete zasanovat své finanční problémy, které aktuálně můžete mít v rodinném rozpočtu. Máte možnost požádat o 5 000 až 50 000 Kč a použití půjčky je plně ve vaší režii. Jediné, čeho je potřeba se držet, je doba splácení, která může být od 8 do 13 měsíců. A jak takovou výhodnou půjčku získat? Stačí vyplnit formulář. Níže uvedený formulář, který vám dává jasné pokyny, co a jak. Především jde o to, vyplnit jméno a kontaktní údaje, aby s vámi mohl poskytovatel půjčky dohodnout místo a detaily předání půjčky. Tak neváhejte a vyplňte formulář právě teď.

Online žádost o půjčku

Pro koho je půjčka určená

Půjčka bez úroku, tedy půjčka, která se počítá jiným než standardním způsobem, je určitě pro široký okruh lidí. O půjčku může požádat jak zaměstnanec, tak podnikatel. Ale i studenti, důchodci či ženy na mateřské dovolené mají šanci získat výše zmíněných 50 000 Kč. A dokonce i nezaměstnaní mají dnes možnost požádat o půjčku až 50 000 Kč se splatností více než jeden rok. Takže není nad čím přemýšlet. Vyplňte formulář a půjčka může být i vaše. Je to opravdu jednoduché. A rozhodnutí je jenom na vás.