Proficredit půjčka

Proficredit půjčka je velice zajímavá možnost, jak dostat a 166 000 korun. Jediné, co proto musíte udělat, je vyplnit jednoduchou online žádost níže a počkat, až vás kontaktuje poskytovatel půjčky a nabídne řešení. Podmínkou je alespoň nějaký pravidelný příjem, který může být i formou mateřské, důchodu nebo klasické zaměstnaneckého či podnikatelského výdělku. Proficredit půjčka je neúčelový úvěr určený pro všechny, kteří mají nečekané výdaje, a banka jim nechce půjčit. Velice zajímavou možností je získání následujícího úvěru za lepších podmínek při řádném splácení. Tím se snaží Proficredit udržet si kvalitní klienty, kteří své závazky řádně a včas platí.

Parametry Proficredit půjčky

Proficredit půjčka je poskytována od malých částek až do výš 166 000 korun. Splatnost začíná na 12 měsících a končí na 48. Jde o relativně dlouhou dobu, takže velikost splátky nikterak zásadně neovlivní váš rodinný rozpočet. Navíc při opakované půjčce můžete dostat výrazně lepší podmínky, takže díky revolvingovému úvěru následně i ušetříte. Podmínkami pro získání půjčky je věk nad 18 let, pravidelný měsíční příjem, trvalý pobyt na území České republiky a doložení platby jednoho kontaktního údaje, tedy výpisu z bankovního účtu, SIPO či vyúčtování za elektřinu). Pak už nic nebrání tomu, abyste dostali své peníze a užívali si je podle svého uvážení.

Jak o půjčku Proficredit požádat

Proficredit půjčka je rychlá online půjčka a podle toho funguje i její žádost. Ta se podává vyplněním formuláře níže, do kterého zadáte všechny potřebné údaje. Jde o kontaktní formulář, na základě něhož vám zavolá pracovník společnosti a domluví všechny potřebné detaily, zodpoví vaše otázky a pomůže s celým řešením půjčky. Na vás je jenom říci si, kolik chcete půjčit a kdy chcete peníze obdržet. O všechno ostatní se už postarají pracovníci společnosti. Tak na nic nečekejte. Vyplňte právě teď formulář a máte po starostech.

Online žádost půjčku: